Regulamin

Za każdą pracę i dodatek graficzny nie czerpię żadnych korzyści materialnych. Proszę, aby każdy zapoznał się z regulaminem i konsekwentnie go przestrzegał, a także uszanował moją pracę. Prosiłabym również o niewymazywanie podpisów, nie kopiowanie i nie przerabianie moich prac. Jeśli krytykujesz - uzasadnij. Zachowaj kulturę języka. Jeśli masz używać wulgaryzmów, to w ogóle nie komentuj. Nie jest to przyjemne w czytaniu i wiele świadczy o osobie.

Ogólnie

1. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zadaj mi je albo w komentarzu pod najnowszym postem albo na mojego maila: wishniowao.o@gmail.com
2. Propozycje składaj tylko w przeznaczonej do tego zakładce: >klik<
3. Proszę o nie kopiowanie treści bloga!

Dla pobierających

1. Jeśli pobierasz jakiś dodatek graficzny/nagłówek/szablon, masz obowiązek mnie o tym poinformować pod najnowszym postem i wstawić tak zwany Credit, czyli zalinkowany button mojego bloga lub link do niego na swoim blogu. Jesteś również zobowiązany do podania linku do swojego bloga lub strony, na której pokazujesz swoje prace.
2. Nie możesz pobierać żadnych dodatków graficznych/nagłówków/szablonów, które wykonałam na zamówienie na bloga innego niż Twój bez zgody jego właściciela. Jeżeli on nie ma nic przeciwko lub nie ma z jego strony reakcji - informujesz o pobraniu i pobierasz rzecz, która cię interesuje.
3. (do dnia 20 marca 2016r. hasło do paczek brzmiało: flawless )
(od dnia 20 marca do 12 sierpnia 2016r. hasło do paczek brzmiało: turningtables)
Aby otrzymać hasło do paczki z dodatkami/samego dodatku, należy podać swojego maila w komentarzu pod najnowszą notką z informacją, z którego postu chce się hasło do dodatku.
4. Link lub button mojego bloga musi znajdować się na twojej stronie tak długo, jak długo widnieje na nim szablon/nagłówek/inny dodatek wykonany przeze mnie.  
5. Pobierając cokolwiek jesteś zobowiązany podać hasło, na znak, że zapoznałeś się z regulaminem. Brzmi ono: BurningBridges.

Dla zamawiających

1. Szablony wykonuję tylko na blogspot!
2. Wykonuję szablony według mojego widzimisię. Przyjmuję te zamówienia, jakie mi się spodobają. Pozostałe pomimo, iż mogą być zgodne z regulaminem, automatycznie zostają odrzucane.
3. Nie jestem robotem. Mam prywatne życie. Nie żyję samym internetem, tak więc na wykonanie zamówienia mam czas nieograniczony.
4. Przy składaniu zamówienia wymagam hasła: Give Me The Rush.
5. Prosiłabym o składanie zamówień według podanego wzorca:

♦ hasło 
♦ Rodzaj: (szablon, nagłówek, sygnatura...)
♦ Wymiary (tylko w wypadku czegoś innego niż szablon)
♦ link do bloga
♦ tematyka
♦ kolorystyka
^ jeśli nie wyjdzie mi taka, jaka jest przez was wymagana, bądź nie pasuje - zrobię inną.
♦ ewentualne zdjęcia
^ wymagana dobra jakość, minimalny rozmiar 400x400px (czasem robię wyjątki)
♦ cytat
♦ układ (otwarty, zamknięty, dwukolumnowy, itd.)
♦ kontakt

dodatkowo
(nie jest to wymagane, ale zawsze lepiej dmuchać na zimne)
*krótki zarys fabuły w wypadku opowiadania
*twoje oczekiwania odnośnie szablonu

6. Po dodaniu szablonu/nagłówka/dodatku, wklejasz link/zalinkowany button Lost Souls w widocznym miejscu na blogu. Buttony znajdziesz w odpowiedniej zakładce w menu.
7.. Gdy szablon ci się podoba, ale wciąż widnieje na blogu zamawiającej, z własnej inicjatywy piszesz do niej i pytasz, czy pozwala ci na pobranie go na swojego bloga. Nie robię za listonosza. 
9. Szanuj mnie i moją pracę. Nie kopiuj, nie zmazuj podpisu, nie pobieraj kodów mojego autorstwa do twojej grafiki.
10. Staraj się przestrzegać podstawowych zasad ortografii. 
11. Nie używaj wulgaryzmów.


 Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu. Ostatnia aktualizacja-12.08.15r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz